Sv | En
Intresserad? 08-400 260 70
Linkura

Linkura

Telefon: 08-400 260 70
E-post: info@linkura.se

Linkura AB,
Tornbyvägen 1, 582 73
Linköping

Support

Support

E-post: support@linkura.se

Per Ullmar

Per Ullmar

Säljkontakt

Telefon: 072-341 03 22
E-post: per.ullmar@linkura.se

Kontakta oss gärna

12 + 15 =

Alla våra medarbetare

JohAn Gunnarsson

JohAn Gunnarsson

VD

Telefon: 08-400 260 72
E-post: johan.gunnarsson@linkura.se
Tinna Berglund

Tinna Berglund

Ansvarig Linkura Coachprocess & Linkuracertifierad coach

E-post: tinna@linkura.se
Anders Tjernvik

Anders Tjernvik

Forskningsansvarig, docent fysiologisk mätteknik

Telefon: 08-400 260 77
E-post: anders.tjernvik@linkura.se
Mikael Ahlfors

Mikael Ahlfors

Försäljningschef

Telefon: 08-400 260 78
E-post: mikael.ahlfors@linkura.se
Åsa Tjernvik

Åsa Tjernvik

Produktägare

E-post: asa.tjernvik@linkura.se
Gustaf Hansen

Gustaf Hansen

Teknik och utveckling

E-post: gustaf.hansen@linkura.se
Maria Eriksson

Maria Eriksson

Programansvarig & Linkuracertifierad coach

E-post: maria.eriksson@linkura.se
Per Ullmar

Per Ullmar

Sales Executive

Telefon: 072-341 03 22
E-post: per.ullmar@linkura.se

Omar Saadi

Omar Saadi

Outsourcing

E-post: omar.saadi@linkura.se 

tobias johansson

tobias johansson

Affärsutveckling

Telefon: 073-501 24 14
E-post: tobias.johansson@linkura.se

Linus

Linus

AI BOT & digital coach

Telefon: 08-400 260 70
E-post: linus@linkura.se

Malin Norbäck

Malin Norbäck

HR-chef vid Kommuninvest

Referenscase

En hållbar vardag med Kommuninvest

“Vi ville erbjuda våra medarbetare verktyg och möjligheter att skapa en hållbar vardag, både vad gäller arbete och privatliv”

Hitta hit

Linkura AB

Linköping (Huvudkontor & utdelningsadress)

Tornbyvägen 1
582 73 Linköping

Linkura AB

Stockholm (besöksadress)

Valhallavägen 79
114 28 Stockholm